Kontakt

ELASTOLITH POLSKA

ELASTYCZNY KLINKIER Sp. z o.o.
ul. Antoniego Lendziona 8/1
80-264 Gdańsk
tel.: +48 58 345 13 72
fax: +48 58 345 14 71 

 


DZIAŁ DYSTRYBUCJI 

(obsługa sieci handlowych oraz klientów indywidualnych)

 

 

Region Północ

Robert Arndt

+48 661 776 417

robert.arndt@elastolith.pl

 

 

Region Południe

Sławomir Hanusko

tel. 661 810 667

slawomir.hanusko@elastolith.pl

 


KRAJE BAŁTYCKIE

Lithuania, Latvia, Estonia, Kaliningrad

Gintaras Arlauskas

+370 699 25 492

gintaras.arlauskas@elastolith.pl

 


KALININGRAD

Zapadpromservice LTD

Igor Avramenko

+7 9062 34 20 30

zps3964@mail.ru

 


EXPORT

Russia, Ukraine, Belarus, Romania, Hungary, Moldova, Bulgaria, Macedonia, Kosovo, Serbia, Turkey

Piotr Janiak

+48 661 810 004

piotr.janiak@elastolith.pl

DZIAŁ HANDLOWY

+48 58 345 13 72

+48 535 099 299

biuro@elastolith.pl

 

ZAPYTANIA OFERTOWE

inwestycje@elastolith.pl

 

ZAMÓWIENIA

+48 58 345 13 72 wew. 2

zamowienia@elastolith.pl

 

 


DZIAŁ INWESTYCYJNY

(obsługa architektów, klientów profesjonalnych i projektów inwestycyjnych)

 

Dyrektor Działu Inwestycyjnego

Michał Reschke

+48 601 840 014

michal.reschke@elastolith.pl

 

Centrala

pomorskie,  kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie

+48 601 840 014

michal.reschke@elastolith.pl

 

Region Warszawa

warszawa, mazowieckie (cześć zachodnia), łódzkie (cześć wschodnia bez Łodzi)

Robert Kieliszek

+48 ‭661 460 709

robert.kieliszek@elastolith.pl

 

Region Wschód

mazowieckie (cześć wschodnia bez Warszawy), podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelski

Tomasz Miernicki

+48 ‭663 100 808

tomasz.miernicki@elastolith.pl

 

Region Południe

dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Maciej Kwiatkowski

+48 507 654 554

maciej.kwiatkowski@elastolith.pl

 

Region Zachód

łódzkie (część zachodnia z Łodzią), wielkopolskie, lubuskie

Przemysław Marchwacki

+48 660 185 483

przemyslaw.marchwacki@elastolith.pl

 


DZIAŁ TECHNICZNY

Michał Reschke

Dyrektor Techniczny

 +48 601 840 014

michal.reschke@elastolith.pl

 


MARKETING

Dyrektor ds. Marketingu

Jakub Janiak

+48 661 810 003

jakub.janiak@elastolith.pl

 

 

Formularz kontaktowy